Dawas

CENNÍK

Internetová stránka nie tovar v štandardnom slova zmysle a preto ani nie je možné určiť jej presnú cenu. Najlepšie sa dá prirovnať k autu, ktorého cena v základnej výbave začína od určitej hranice a podľa vybranej doplnkovej (príplatkovej) výbavy a "motora" sa výsledná cena môže výrazne zmeniť. Nasledovná tabuľka, zobrazuje ceny internetových stránok v "štandardnej výbave", t.j. v rozsahu ktorý by mal uspokojiť všetky potreby zákazníkov a mnohokrát je to aj finálna cena stránky.

MINIMUM

Web stránka bez podstránok. Na jednej stránke sú zobrazené všetky základné informácie vrátane adresy a google mapy.

od 120 €
bez DPH (144 € s DPH)

ŠTANDARD

Internetová stránka s podstránkami - úvod, služby, galéria, referencie, kontakt (vrátane kontaktného formulára a google mapy).

od 220 €
bez DPH (264 € s DPH)

CMS

Internetová stránka v rozsahu ŠTANDARD s možnosťou samostatne meniť obsah stránky pomocou tzv. CMS systému.

od 370 €
bez DPH (444 € s DPH)

E-SHOP

E-shop na predaj tovarov s rôznymi možnosťami platby, online objednávkou a mnohými ďalšími funkciami.

od 580 €
bez DPH (696 € s DPH)
Okrem tvorby internetových stránok ponúkame aj mnohé ďalšie služby. Ceny (bez DPH) niektorých úvádzame v nasledovnej tabuľke.
NÁZOV POPIS Cena
Google AdWords reklama Nadefinovanie reklamnej kampane a reklamy, výber vhodných kľúčových slov, nastavenie ceny za kliknutie. 30 €
Logo Vytvorenie firemného loga a dodanie obrázku vo formátoch PNG, JPG. od 70 €
Reklamný leták Grafický návrh letáku a dodanie obrázku vo formátoch PNG, JPG. od 100 €

Ak máte záujem o detailnejšie informácie a vysvetlenie, kedykoľvek nás kontaktujte. Pre bližšie určenie ceny pre vami požadovaný produkt, alebo službu vám radi pripravíme presnú cenovú ponuku s detailným popisom.